Repliki zegarków Rolex - Repliki zegarków

Słyszysz tę frazę od czasu do czasu dla Ciebie "losowe akty dobroci." I mam nadzieję, że często wykonywać je. To naprawdę niesamowite, jak można trzymać nieco życzliwości z tobą, nawet po latach.

Na ostatnim roku Wyższej Szkoły pojechałem stary Dodge Dakota Pick-up truck mojego taty. Jeden szczególnie rano, około techniki do szkoły z moim małym jazdy siostra strzelbą, samochód się zepsuł. To był 1997, w którym planeta nie każdy nastolatek miał telefonu komórkowego.

Nie byłem daleko od uczelni, może pół mili, więc nie było dużo ruchu na stronie tworzenia kopii zapasowych i przechodzi mi przez jednego konkretnego 1. Byłem zakłopotany, co najmniej, ale co mogę zrobić repliki zegarków ? Następnie ładna dziewczyna w moim ostatnim klasy zatrzymał się i dał mi swój telefon komórkowy do pracy i wrócić później w ciągu dnia. Z tego bardzo prostego aktu uprzejmości byłem w stanie skontaktować się z za pomoc i dostać samochód będzie jeszcze raz. To było ponad 15 lat temu, a ja wciąż próbuję sobie przypomnieć nazwy tej dziewczyny.

Latem 2000 roku byłem w Nowym Jorku ukończeniu stażu w W Magazine. Obudziłem się rano do pełnej ulewie. Nie miałem parasola, ale co mogę zrobić? Miałem do nabycia do pracy tanie repliki zegarków . Więc powlókł się do bałaganu, produkowane w kierunku metra, pokręcił się wyłączyć, i zamarł wewnątrz klimatyzowanego samochodu.

Kiedy pojawiły się z powrotem na ulicę, było prawdopodobnie padać mocniej. Moja wykonywać tylko jedną przecznicę od hotelu, więc kładę moją głowę w dół i soldiered na. W tym momencie byłem całkowicie nasączone. Moje włosy kapała i moje dżinsy zostały przyklejone do moich nóg. A po tym, znikąd, pani podszedł obok mnie i daj mi spacerować z nią pod jej parasolem. Praktycznie płakał. W tym mieście, rolex repliki zegarka to naprawdę trudne miasto, całkiem obcy pokazał mi współczucie. Nigdy nie wspomniał ani słowa do mnie, tak jak ja ją i uchylił podziękował się do drzwi w biurze w tworzeniu.

A kilka lat później mieszkałem w Brooklynie i pracuje w Soho. Ten wyjątkowy dzień miałam na sobie spódnicę z trudem tam "Roos. (To przyjdzie się kluczowe w kierunku historii, obiecuję) repliki rolex . W porze lunchu Zamieniłem satynowe obcasy moich kotek na klapki, bo padało i nie pragną zniszczyć moje obuwie w kałuży. Wyszedłem na ulicę i czekał cierpliwie na przejściu dla pieszych. Gdy sygnał błysnął wyszedłem w połowie swojej przejściu dokładnie tam, gdzie poślizgnął się i spadł z mojej spódnicy latające i moje nogi rozsunąć. Wcześniej miałem okazję, aby określić, co się dzieje, człowiek podszedł od tyłu miejsce ręce pod ramiona i chwycił mnie.

Jeszcze inny człowiek idzie do mnie zapytał, czy nie było w porządku, a czerwony na twarzy Zapewniłem go, byłem i podziękował człowieka, który mnie uratował.

Osoby te nie pamiętać, co zrobili, im I była tylko dziewczyna w deszczu, a może dziewczyna, która wzięła wyciek, ale dla mnie, dla mnie są one codzienne bohaterów.

Tak więc postaraj się pamiętać następnym razem masz możliwość stać się Typ nieco dalej, weź go. Nie rozumiem, jak wiele może wpłynąć na kogoś.