USŁUGI

KONFEKCJA

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy usługę konfekcjonowania produktów płynnych, półpłynnych oraz sypkich. Mogą to być produkty, które Państwo znajdą w naszej ofercie, jak i również towary, których nie można znaleźć w naszej stałej ofercie. Nasza rozbudowana linia produkcyjna ułatwia wprowadzanie wieloseryjnej produkcji, która dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pomaga redukować koszty produkcji oraz dostosować produkt do indywidualnych wymagań klienta.

Konfekcjonujemy produkty we wszelkie rodzaje opakowań, które mogą Państwo wybrać z naszej oferty, bądź dostarczyć własne do nas. Również pomagamy w dokonaniu wyboru odnośnie etykiety. Możemy wykonać projekt etykiety samoprzylepnej w dowolnym kształcie, o dowolnym rozmiarze dostosowanym do produktu. 

Dokończeniem usług konfekcjonownia jest pakowanie i przepakowywanie produktów w opakowania zbiorcze, detaliczne. Przygotowujemy dla Państwa opakowania zbiorcze wykonane z kartonu lub zabezpieczamy dowolny wyrób za pomocą folii termokurczliwej.

FORMY WTRYSKOWE

Podstawowym elementem działalności naszej firmy jest produkcja elementów i przedmiotów z tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie pomogło nam rozwinąć nasz park maszynowy oraz dosonalić umiejętności związane z wykorzystaniem form zegarków repliki wtryskowych. Na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie zaproponować produkcję form wtryskowych oraz realizować specjalne zamówienia dotyczące produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

PIANKA

Realizujemy specjalne zamówienia na wykonanie różnych wyrobów z elastycznej pianki poliuretanowej. Jesteśmy w stanie produkować gąbki w różnych rozmiarach przeznaczonych do mycia samochodów jak również przygotować specjalną gąbkę do ociepleń budynków, izolocji itp.

Samochód wnętrze

Produkty

dystrybucja export

Eksport

ikona
Zainteresowały cię nasze produkty?

Chcesz zostać naszym partnerem biznesowym?